Одгледувачот Кејџ, бројлери кафез, живина Хранење Машинско - Hengyi
1

за нас

Шандонг Hengyi Сточарство Машини CO., LTD. се наоѓа во Longkou, една прекрасна морскиот брег град во Yantai, провинцијата Шандонг, која има удобен превоз, источно од Yantai, Кингдао југ, во близина на пристаништето на Запад Longkou, северно Далиан низ sea.it е технолошки индустриски субјекти кои ги комбинира истражување, производство promotion.It и произведува метални производи како што се пилешко кафези, свиња подигање на опрема, сточарството машини, ладно мрежи за чување на воздух и така натаму, кои се многу пофален од страна на корисниците.

Зошто да не одберете нас

 • Ние сме производител на сточарството машини. не странски трговски company.We имаат фабрика цена кој е најдобар.
 • Имаме целосна видови на сточарството machinery.The сточарството машини во нашата фабрика може да гарантира на услугата живот на петнаесет години.
 • Ние не се само високо квалитетни производи, но, исто така, висок квалитет на услуги. ние ќе бидеме среќни да имаат можност да ви овозможи со задоволителна услуга.

Избрана Производи

Преглед на сите производи

нашиот случај

види ги сите случај

Испраќам барање За Ценовникот

Контактирајте не

 • hy@hyxmjx.com
 • 0086-05358643377

Последни вести

 • 09-05-2019
  There are many advantages to raising chickens in laying hen cages, which not only expands space utilization, but also reduces the chances of chickens being sick. At the same time, it is easy to implement mechanized ...
 • 08-30-2019
  Cage Layer Osteoporosis,CLO, also known as Cage Layer Fatigue CLF, is a common disease in high-yield cage laying hens in the late laying period. The direct result of osteoporosis is the loss of bone mass throughout t...
 • 08-29-2019
  Egg cage manufacturers believe that many chicken producers are currently limited by the management techniques and financial conditions. There is a widespread production and management phenomenon, which is characteri...