Breeder Cage, broilerëve Chicken Cage, Shpendët Feeding Machine - Hengyi
1

rreth nesh

Shandong Hengyi Zootekni Makineri CO., LTD. është e vendosur në Longkou, një qytet i bukur bregdet në Yantai, Shandong Province, e cila ka transport të përshtatshëm, në lindje të Yantai, Qingdao në jug, në afërsi të portit West Longkou, Dalian veri përtej sea.it është një subjektet teknologjike industriale e cila kombinon kërkimore, prodhimin dhe promotion.It prodhon produkte metalike të tilla si kafaze pule, derr ngritjen pajisje, makineri blegtori, rrjeta ftohtë magazinimit të ajrit dhe kështu me radhë, të cilat janë vlerësuar shumë nga përdoruesit.

pse na zgjodhet ne

 • Ne jemi një prodhues i makinerive blegtori. jo një company.We tregtisë së jashtme kanë çmimin fabrikë e cila është më e mirë.
 • Ne kemi lloje të plotë e kafshëve bujqësore makinave mbarështimit të kafshëve machinery.The në fabrikën tonë mund të garantojë jetën shërbimit të pesëmbëdhjetë vjet.
 • Ne kemi jo vetëm produkte të cilësisë së lartë, por edhe shërbime të cilësisë së lartë. Ne do të jetë i kënaqur që të ketë një mundësi për të siguruar me shërbimin e kënaqshme.

Produkte Featured

të parë të gjitha produktet

Rasti ynë

shiko të gjitha rastit

Hetim Për çmimore

Na kontaktoni

 • hy@hyxmjx.com
 • 0086-05358643377

Lajmet e fundit

 • 01-19-2022
  How to control the temperature in Egg chicken cage 1. Place (height and quantity) thermometers reasonably. In the standardized chicken house, the length and width of the chicken house are large, and the temperature in...
 • 01-11-2022
  What are the environmental requirements of Poultry Layer Cages farming? 1. Temperature   Chickens are small in size and have strong metabolism, so their body temperature is high. Therefore, if the chicken cage is clos...
 • 01-05-2022
  What are the purchase conditions and considerations of pig raising equipment? 1. The climate conditions in Asia are changeable: because the climate in Asia is changeable, it is experiencing various changes in natural...