A Cage Lloji Layer

Përshkrim i shkurtër:

Një kafaz lloj hedhjen pula kafaz Layer është rritjen e vezë shtrimin pule, pas zogë në rritje deri në 12 javë ose 16 javë transportin e tyre në shtresë cage.Its avantazh është rritur prodhimin e vezëve në 98%, shumë e lehtë për të trajtuar mbetjet pule dhe për të zvogëluar transmetimin e sëmundjes. jetëgjatësia është 15-20 vjet. 1.Easy të assemble.Feeding dhe menaxhimin e lehtë, të ruajtur hapësirën, në mënyrë efektive të parandaluar sëmundjet infektive, të rritet shkalla e mbijetesës 2.Number e pulave çdo zonë njësi tejkalon flating mënyrën mbarështimit, ajo mund të ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Port: Yantai ose Qingdao
 • Detail Product

  Produkt Tags

  descrip produkt

  Nje  tipit hedhjen pula  kafaz

  Layer kafaz është rritjen e vezë shtrimin pule, pas zogë në rritje deri në 12 javë ose 16 javë transportin e tyre në shtresë cage.Its avantazh është rritur prodhimin e vezëve në 98%, shumë e lehtë për të trajtuar mbetjet pule dhe për të reduktuar sëmundje transmission.Life hapësirë ​​është 15- 20 vjet.

  1.Easy të assemble.Feeding dhe menaxhimin e lehtë, të ruajtur hapësirën, në mënyrë efektive të parandaluar sëmundjet infektive, të rritur normën e mbijetesës

  2.Number e pula çdo zonë njësi tejkalon mënyrën flating mbarështimit, ajo mund të rritet 50% në 100%

  3. plehu pule dhe pula janë krejtësisht të izoluar, plehu mund të jetë direkt poshtë në rripin plehu pastrimit, pluhur shtëpi reduktuar në masë të madhe, më pak mundësi e sëmundjeve përmes feces infektuar, reduktuar në masë të madhe vdekshmërinë e pulave

  4. Chicken kufizuar në shumën minimale të ushtrimit, konsumit të energjisë, të ruajtur ushqim

  Shkalla 5.Egg thyerje, pastërtia lartë

  6. Chicken mund të reduktojnë ndjeshëm aftësi të kufizuara

  Materiali : standarde Q235 National çeliku të ulët të karbonit rrjetë teli

  Features:

  1.Driving ushqimin. kursimit të energjisë, të lehtë për të vepruar.

  ushqim 2.Save dhe për të zvogëluar koston ushqim.

  3. net fund tilts në një kënd të arsyeshme për të siguruar vezë rrotullon nga të butë dhe pa probleme. Fund neto Këmbët hot galvanizuar qetë, pa burrs, nuk do të vras ​​pule dhe vezë.

  rezistenca 4.corrosion, jeta shërbim deri në 15-20 vjet

  5. Struktura e derës horizontal dhe futur, e cila është e dobishme për të ruajtur ushqim, është i përshtatshëm për të vepruar dhe nuk kthehet për të drejtuar pulë.

  lartësia 6. i shtresës ndarje është rritur, dhe të lartë neto është shtuar për çdo shtresë të lehtësuar ventilimit, ndriçimit dhe parandalimin e epidemisë.

  menaxhimit për të kursyer energji dhe burime 7.Centralized; Miratimi sistem të avancuar të ventilimit, sistemi i ndriçimit dhe sistemit të kontrollit automatik për të kursyer energji, për të siguruar produktivitetin e punës dhe për të zvogëluar raport materiale.

  rrip transportieri 8.The është miratuar për të pastruar feces, në mënyrë që feces pule janë të thatë dhe të grimcuar, reduktimin e ndotjes, dhe shkalla ripërdorimi i feces pule është e lartë.

  Product Trajtim sipërfaqësor :

  1.Electro galvanizim

  Sipërfaqe të qetë, dhe të ndritshme, dhe zinkut Veshje: 20-30g / m2

  Jeta e shërbimit: 8-10 vjet. Ky lloj është shumë popullor në mesin e klientëve.

  galvanizim 2.Hot zinc

  Sipërfaqja e zinkut është e trashë, ajo ka rezistencë të lartë korrozioni

  sipërfaqja kanë nyjë zink, jo se të qetë

  Jeta e shërbimit: 15 vjet - madje edhe për një kohë më të gjatë nën mirëmbajtje të mirë.

  kompani

  Shandong Hengyi Zootekni Makineri CO., LTD. është e vendosur në Longkou, një qytet i bukur bregdet në Yantai, Shandong Province, e cila ka transport të përshtatshëm, në lindje të Yantai, Qingdao në jug, në afërsi të portit West Longkou, Dalian veri përtej sea.it është një subjektet teknologjike industriale e cila kombinon kërkimore, prodhimin dhe promotion.It prodhon produkte metalike të tilla si kafaze pule, derr ngritjen pajisje, makineri blegtori, rrjeta ftohtë magazinimit të ajrit dhe kështu me radhë, të cilat janë vlerësuar shumë nga përdoruesit.

  Në mënyrë që të përshtaten nevojën e zhvillimit të blegtorisë, Tërësia e pajisjeve automatike mekanike të prodhuara nga fabrika tonë realizuar kontrollin automatik të sistemit të ushqyerit, sistemin e ventilimit, sistemin e ujit të pijshëm, sistemin e Plehut dhe ka karakteristikat e strukturë të arsyeshme, punën e qëndrueshme dhe e fortë qëndrueshmëri.

  Makinat blegtori në fabrikën tonë mund të garantojë jetën e shërbimit të pesëmbëdhjetë years.In përdorimi i fermave të mëdha në botë, pajisjet e jonë ka arritur results.We mirë gjithmonë t'i përmbahen filozofinë e biznesit të "cilësisë si mbijetesës, reputacionin për zhvillim, unitet dhe progres, risi të vazhdueshme "

  Fabrika jonë gjithmonë merr kënaqësinë e konsumatorit si përgjegjësi e saj, me integritetin tonë, produkte të shkëlqyera dhe shërbimi i shkëlqyer për ju për të ndërtuar një urë për të ofruar shërbimin më të mirë për të dy klientët e rinj dhe të vjetër. Mirëpritur klientët për të ardhur për të konsultuar e rendit, ne do të jetë i kënaqur për të siguruar me shërbimin e kënaqshme.

   fabrikë

  f6cebe1fad866377836666a4c9827571

  rast

  certifikimin

  vërtetim

  f6cebe1fad866377836666a4c98275711

  Ne jemi një prodhues i makinerive blegtori. jo një company.We tregtisë së jashtme kanë çmimin fabrikë e cila është më e mirë.

  Ne kemi lloje të plotë e kafshëve bujqësore makinave mbarështimit të kafshëve machinery.The në fabrikën tonë mund të garantojë jetën shërbimit të pesëmbëdhjetë vjet.

  Ne kemi jo vetëm produkte të cilësisë së lartë, por edhe shërbime të cilësisë së lartë. Ne do të jetë i kënaqur që të ketë një mundësi për të siguruar me shërbimin e kënaqshme.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products