Rreth nesh

kompani

Shandong Hengyi Zootekni Makineri CO., LTD. është e vendosur në Longkou, një qytet i bukur bregdet në Yantai, Shandong Province, e cila ka transport të përshtatshëm, në lindje të Yantai, Qingdao në jug, pranë portit West Longkou, Dalian veri përtej detit. ajo është një subjektet teknologjike industriale e cila kombinon kërkimin, prodhimin dhe promotion.It prodhon produkte metalike të tilla si kafaze pule, derr ngritjen pajisje, makineri blegtori, rrjeta ftohtë magazinimit të ajrit dhe kështu me radhë, të cilat janë vlerësuar shumë nga përdoruesit.

Në mënyrë që të përshtaten nevojën e zhvillimit të blegtorisë, Tërësia e pajisjeve automatike mekanike të prodhuara nga fabrika tonë realizuar kontrollin automatik të sistemit të ushqyerit, sistemin e ventilimit, sistemin e ujit të pijshëm, sistemin e Plehut dhe ka karakteristikat e strukturë të arsyeshme, punën e qëndrueshme dhe e fortë qëndrueshmëri.

Makinat blegtori në fabrikën tonë mund të garantojë jetën e shërbimit të pesëmbëdhjetë years.In përdorimi i fermave të mëdha në botë, pajisjet e jonë ka arritur rezultate të mira. Ne gjithmonë i përmbahet filozofinë e biznesit të "cilësisë si mbijetesë, reputacion për zhvillimin, bashkimit dhe progresit, risi të vazhdueshme"

Fabrika jonë gjithmonë merr kënaqësinë e konsumatorit si përgjegjësi e saj, me integritetin tonë, produkte të shkëlqyera dhe shërbimi i shkëlqyer për ju për të ndërtuar një urë për të ofruar shërbimin më të mirë për të dy klientët e rinj dhe të vjetër. Mirëpritur klientët për të ardhur për të konsultuar e rendit, ne do të jetë i kënaqur për të siguruar me shërbimin e kënaqshme.