Automatik Egg Mbledhja Machine

Përshkrim i shkurtër:

Automatic egg collecting machine Automatic egg collector system has been put into the international market for many years and helped our customers achieve good raising performance. Fully Automatic Egg Collection System of automatic egg collecting machine 1. All the materials chosen are with high quality, firm and durable in use, stable in operation. 2. It is smooth in egg collecting and the egg breakage rate is very low. The automatic egg collecting system is in high speed compared to the ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Port: Yantai ose Qingdao
 • Detail Product

  Produkt Tags

  descrip produkt

  Automatike vezë makinë mbledhjen

  Automatic sistem kolektor vezë ka qenë vënë në tregun ndërkombëtar për shumë vite dhe ka ndihmuar klientët tanë të arritur performancë të mirë vetëdijes.

  Plotësisht Automatike Veza sistemin e grumbullimit të makinës automatike mbledhjen vezë

  1. Të gjitha materialet e zgjedhura janë me cilësi të lartë, të fortë dhe të qëndrueshme në përdorim, të qëndrueshme në operacion.

  2. Ajo është e qetë në mbledhjen vezë dhe shkalla thyerje veza është shumë e ulët. Sistemi automatik mbledhjen vezë është në shpejtësi të lartë në krahasim me mbledhjen manual vezë.

  3. Ajo mund të zvogëlojë intensitetin e punës, kostot e punës, por në thelb rritjen e efikasitetit bujqësore, e cila është ideale për përzgjedhjen e pajisjeve përmirësimin.

  Automatik pule sistemit të menaxhimit kafaz

  1.Auto Sistemi i pijshëm: pijanec biberon, tub uji, rezervuar uji, reduktimin valve.

  2.Auto feeding system: feeding trough, automatic feeding machine.

  3.Eggs mbledhjen e sistemit: jashtë platformë trajtimin vezë, rrip vezë.

  4.Manure removal system: removal panel, removal machine, controller, rope.

  kompani

  Shandong Hengyi Zootekni Makineri CO., LTD. është e vendosur në Longkou, një qytet i bukur bregdet në Yantai, Shandong Province, e cila ka transport të përshtatshëm, në lindje të Yantai, Qingdao në jug, në afërsi të portit West Longkou, Dalian veri përtej sea.it është një subjektet teknologjike industriale e cila kombinon kërkimore, prodhimin dhe promotion.It prodhon produkte metalike të tilla si kafaze pule, derr ngritjen pajisje, makineri blegtori, rrjeta ftohtë magazinimit të ajrit dhe kështu me radhë, të cilat janë vlerësuar shumë nga përdoruesit.

  Në mënyrë që të përshtaten nevojën e zhvillimit të blegtorisë, Tërësia e pajisjeve automatike mekanike të prodhuara nga fabrika tonë realizuar kontrollin automatik të sistemit të ushqyerit, sistemin e ventilimit, sistemin e ujit të pijshëm, sistemin e Plehut dhe ka karakteristikat e strukturë të arsyeshme, punën e qëndrueshme dhe e fortë qëndrueshmëri.

  Makinat blegtori në fabrikën tonë mund të garantojë jetën e shërbimit të pesëmbëdhjetë years.In përdorimi i fermave të mëdha në botë, pajisjet e jonë ka arritur results.We mirë gjithmonë t'i përmbahen filozofinë e biznesit të "cilësisë si mbijetesës, reputacionin për zhvillim, unitet dhe progres, risi të vazhdueshme "

  Fabrika jonë gjithmonë merr kënaqësinë e konsumatorit si përgjegjësi e saj, me integritetin tonë, produkte të shkëlqyera dhe shërbimi i shkëlqyer për ju për të ndërtuar një urë për të ofruar shërbimin më të mirë për të dy klientët e rinj dhe të vjetër. Mirëpritur klientët për të ardhur për të konsultuar e rendit, ne do të jetë i kënaqur për të siguruar me shërbimin e kënaqshme.

  fabrikë

  f6cebe1fad866377836666a4c9827571

  rast

  certifikimin

  vërtetim

  f6cebe1fad866377836666a4c98275711

  Ne jemi një prodhues i makinerive blegtori. jo një company.We tregtisë së jashtme kanë çmimin fabrikë e cila është më e mirë.

  Ne kemi lloje të plotë e kafshëve bujqësore makinave mbarështimit të kafshëve machinery.The në fabrikën tonë mund të garantojë jetën shërbimit të pesëmbëdhjetë vjet.

  Ne kemi jo vetëm produkte të cilësisë së lartë, por edhe shërbime të cilësisë së lartë. Ne do të jetë i kënaqur që të ketë një mundësi për të siguruar me shërbimin e kënaqshme.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products