Cooling Pad

Përshkrim i shkurtër:

Ftohjes pad pad Struktura dhe parim ftohje ka një shtresë e filmit hollë ujit në sipërfaqen e letrës fibër valëzuar. Kur ajri jashtë nxehtë kalojë nëpër letër, ujë në film i hollë absorbuar ngrohjes në ajër dhe pastaj zhduket në avull, dhe ajri i ftohtë mund të hyjë në dhomë. Kjo është një përdorim të mirë të parimit të temperaturës avullimit të ujit zvogëlohet Features: a.With ujë si medium për procesin e ndotjes të mjedisit është e favorshme për shëndetin, mjedisin miqësor një ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Port: Yantai ose Qingdao
 • Detail Product

  Produkt Tags

  descrip produkt

  pad ftohje

  Struktura dhe parim

  ftohjes jastëk ka një shtresë e filmit hollë ujit në sipërfaqen e letrës fibër valëzuar. Kur ajri jashtë nxehtë kalojë nëpër letër, ujë në film i hollë absorbuar ngrohjes në ajër dhe pastaj zhduket në avull, dhe ajri i ftohtë mund të hyjë në dhomë. Kjo është një përdorim të mirë të parimit të ul temperaturën avullimit të ujit

  Features:

  a.With ujë si medium për procesin e ndotjes të mjedisit është e favorshme për shëndetin, mjedisin kursimit miqësore dhe të energjisë

  b.Water avullimi prodhon një numër të madh të joneve negative oksigjenit e cila e rrit përmbajtjen e oksigjenit në ajër.

  c.Color uniformitetin, thithjen e mirë e ujit, përhapja e jetës të shpejtë dhe të gjatë të shërbimit

  Konsumi d.Low energjisë, një e dhjeta e konsumit të energjisë tradicionale-ajër të kondicionuar.

  frame e.Galvanized, kornizë alumini dhe kornizë çelik për zgjedhje

  kompani

  Shandong Hengyi Zootekni Makineri CO., LTD. është e vendosur në Longkou, një qytet i bukur bregdet në Yantai, Shandong Province, e cila ka transport të përshtatshëm, në lindje të Yantai, Qingdao në jug, në afërsi të portit West Longkou, Dalian veri përtej sea.it është një subjektet teknologjike industriale e cila kombinon kërkimore, prodhimin dhe promotion.It prodhon produkte metalike të tilla si kafaze pule, derr ngritjen pajisje, makineri blegtori, rrjeta ftohtë magazinimit të ajrit dhe kështu me radhë, të cilat janë vlerësuar shumë nga përdoruesit.

  Në mënyrë që të përshtaten nevojën e zhvillimit të blegtorisë, Tërësia e pajisjeve automatike mekanike të prodhuara nga fabrika tonë realizuar kontrollin automatik të sistemit të ushqyerit, sistemin e ventilimit, sistemin e ujit të pijshëm, sistemin e Plehut dhe ka karakteristikat e strukturë të arsyeshme, punën e qëndrueshme dhe e fortë qëndrueshmëri.

  Makinat blegtori në fabrikën tonë mund të garantojë jetën e shërbimit të pesëmbëdhjetë years.In përdorimi i fermave të mëdha në botë, pajisjet e jonë ka arritur results.We mirë gjithmonë t'i përmbahen filozofinë e biznesit të "cilësisë si mbijetesës, reputacionin për zhvillim, unitet dhe progres, risi të vazhdueshme "

  Fabrika jonë gjithmonë merr kënaqësinë e konsumatorit si përgjegjësi e saj, me integritetin tonë, produkte të shkëlqyera dhe shërbimi i shkëlqyer për ju për të ndërtuar një urë për të ofruar shërbimin më të mirë për të dy klientët e rinj dhe të vjetër. Mirëpritur klientët për të ardhur për të konsultuar e rendit, ne do të jetë i kënaqur për të siguruar me shërbimin e kënaqshme.

  fabrikë

  f6cebe1fad866377836666a4c9827571

  rast

  certifikimin

  vërtetim

  f6cebe1fad866377836666a4c98275711

  Ne jemi një prodhues i makinerive blegtori. jo një company.We tregtisë së jashtme kanë çmimin fabrikë e cila është më e mirë.

  Ne kemi lloje të plotë e kafshëve bujqësore makinave mbarështimit të kafshëve machinery.The në fabrikën tonë mund të garantojë jetën shërbimit të pesëmbëdhjetë vjet.

  Ne kemi jo vetëm produkte të cilësisë së lartë, por edhe shërbime të cilësisë së lartë. Ne do të jetë i kënaqur që të ketë një mundësi për të siguruar me shërbimin e kënaqshme.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products