FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Si te zgjidhni një kafaz të përshtatshme kafaz pule / pule layer kafaz / bateri pulave hedhjen?

Zgjidhni një të mirë produkti kafaz pule jo vetëm me vite të gjatë, por edhe rritjen e prodhimit të pulës dhe vezëve për promovimin.

1, Ne kemi nevojë për të kuptuar rrjetë metalike të përdorura në kafaz çeliku, të tilla si kafaze tona shkallë pule, duke përdorur kafaze pule çeliku Q235 pas procesit për të bërë saldim vështirë për të hapur vizatim, dhe rezistencë, nuk do të bëjë pjesën e poshtme të kafazit me pulë më poshtë konkave, zvogëlimin e shkallës së vezëve të thyera.

2, galvanizing kërkesat e procesit, trajtim sipërfaqësor kafaze tanë Chicken 'është galvanizing ftohtë apo të nxehtë galvanizing dip. galvanizuar rrjetë teli kafaz pule të ftohtë mund të përdoret 10--15 vjet, tela galvanizuar kafaz rrjetë pule mund të përdoren 25--30 vjet.

3, dorëzimit dhe instalimi, ne kemi vet ekipin tonë instalim profesional dhe shitjet e ekipit, herë të parë për të zgjidhur kërkesat e konsumatorëve, por edhe planifikimin pa shtëpi, mbështetje teknike, në bazë të klientit, etj

Jeni te prodhuesi ose tregtimit të drejtpërdrejtë kompania?

Ne jemi prodhim të drejtpërdrejtë, ne kemi fabrika tona, e cila ka qenë e specializuar në këtë linjë për vite gati.

Mund produktet të personalizohet dhe të projektimit të derdhur?

Sigurisht, ne mund të prodhojnë produkte në përputhje me kërkesat tuaja të veçanta. Ne gjithashtu mund të projektimit të derdhur sipas temperaturës lokale, të drejtimit të erës etj

A keni sistem automatik?

Po, Ne kemi makine automatike ushqyerit, makinë automatike pastrim, tifoz për ventilim etj

Sa kafaze kam nevojë?

Kjo varet se sa pula që ju dëshironi të rritur apo madhësinë e derdhur tuaj pule. Ne do të rekomandojë llojin më ekonomike për ju.

Si të filloni një shtëpi pule?

Na tregoni madhësinë dhe llojin e derdhur tuaj dhe sa dhe mish pule (skarë apo shtresa?) ju doni të rritur, ne do të çojë ju hap pas hapi dhe të bëjë dizajnin e lirë për ju.

Të cilat pajisje automatike nuk kam nevojë?

seri e tërë e një shtëpi pule pulave përfshijnë: inkubator, ushqyes automatik, të ushqyerit silo, koleksionist automatike vezë, heqjen automatike plehu, sistemi i ventilimit ftohjes, ngrohës. Por çfarë janë ju duhet të vërtetë varet nga shkalla e shtëpisë tuaj pule, klimën dhe kushtet e energjisë elektrike të vendit tuaj.

 

Mos u shqetësoni, ne mund të bëjë një zgjedhje me kosto-efektive për ju.