H Tipi mishit Duck kafaz

Përshkrim i shkurtër:

tipi H duck kafaz Materiali: Q235 National standarde ulët të karbonit çeliku rrjetë teli Advantage i produktit: Tërësia e pajisjeve miraton standarde teknologji të lartë hot-dip zink, me rezistencë të fortë korrozioni dhe jetën e shërbimit të 15-20years. Edukate përparësi: dendësia Feed shkencore dhe të arsyeshme, për të shpëtuar burimet e tokës, të zvogëlojë tokës ndërtimore, të ruajtur kosto investimi. 1.Easy të assemble.Feeding dhe menaxhimin e lehtë, të ruajtur hapësirën, në mënyrë efektive të parandaluar sëmundjet infektive, të rritet shkalla e mbijetesës 2.Nu ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Port: Yantai ose Qingdao
 • Detail Product

  Produkt Tags

  descrip produkt

  type H rosa kafaz

  Materiali : standarde Q235 National çeliku të ulët të karbonit rrjetë teli

  Avantazhi i produktit : Tërësia e pajisjeve miraton standarde teknologji të lartë zink hot-dip, me rezistencë të fortë korrozioni dhe jetën e shërbimit të 15-20years.

  Edukate përparësi : dendësia Feed shkencore dhe të arsyeshme, për të shpëtuar burimet e tokës, të zvogëlojë tokës ndërtimore, të ruajtur kosto investimi.

  1.Easy të assemble.Feeding dhe menaxhimin e lehtë, të ruajtur hapësirën, në mënyrë efektive të parandaluar sëmundjet infektive, të rritur normën e mbijetesës

  2.Number i duck çdo zonë njësi tejkalon flating mënyrën mbarështimit, ajo mund të rritet 50% në 100%

  3. plehu duck duck dhe janë krejtësisht të izoluar, plehu mund të jetë direkt poshtë në rripin plehu pastrimit, pluhur shtëpi reduktuar në masë të madhe, më pak mundësi e sëmundjeve përmes feces infektuar, reduktuar në masë të madhe vdekshmërinë e pulave

  4. duck kufizuar në shumën minimale të ushtrimit, konsumit të energjisë, të ruajtur ushqim

  5.duck mund të reduktojnë ndjeshëm aftësi të kufizuara

   

  kompani

   

  Shandong Hengyi Zootekni Makineri CO., LTD. është e vendosur në Longkou, një qytet i bukur bregdet në Yantai, Shandong Province, e cila ka transport të përshtatshëm, në lindje të Yantai, Qingdao në jug, në afërsi të portit West Longkou, Dalian veri përtej sea.it është një subjektet teknologjike industriale e cila kombinon kërkimore, prodhimin dhe promotion.It prodhon produkte metalike të tilla si kafaze pule, derr ngritjen pajisje, makineri blegtori, rrjeta ftohtë magazinimit të ajrit dhe kështu me radhë, të cilat janë vlerësuar shumë nga përdoruesit.

  Në mënyrë që të përshtaten nevojën e zhvillimit të blegtorisë, Tërësia e pajisjeve automatike mekanike të prodhuara nga fabrika tonë realizuar kontrollin automatik të sistemit të ushqyerit, sistemin e ventilimit, sistemin e ujit të pijshëm, sistemin e Plehut dhe ka karakteristikat e strukturë të arsyeshme, punën e qëndrueshme dhe e fortë qëndrueshmëri.

  Makinat blegtori në fabrikën tonë mund të garantojë jetën e shërbimit të pesëmbëdhjetë years.In përdorimi i fermave të mëdha në botë, pajisjet e jonë ka arritur results.We mirë gjithmonë t'i përmbahen filozofinë e biznesit të "cilësisë si mbijetesës, reputacionin për zhvillim, unitet dhe progres, risi të vazhdueshme "

  Fabrika jonë gjithmonë merr kënaqësinë e konsumatorit si përgjegjësi e saj, me integritetin tonë, produkte të shkëlqyera dhe shërbimi i shkëlqyer për ju për të ndërtuar një urë për të ofruar shërbimin më të mirë për të dy klientët e rinj dhe të vjetër. Mirëpritur klientët për të ardhur për të konsultuar e rendit, ne do të jetë i kënaqur për të siguruar me shërbimin e kënaqshme.

   fabrikë

  f6cebe1fad866377836666a4c9827571

  rast

  certifikimin

  vërtetim

  f6cebe1fad866377836666a4c98275711

  Ne jemi një prodhues i makinerive blegtori. jo një company.We tregtisë së jashtme kanë çmimin fabrikë e cila është më e mirë.

  Ne kemi lloje të plotë e kafshëve bujqësore makinave mbarështimit të kafshëve machinery.The në fabrikën tonë mund të garantojë jetën shërbimit të pesëmbëdhjetë vjet.

  Ne kemi jo vetëm produkte të cilësisë së lartë, por edhe shërbime të cilësisë së lartë. Ne do të jetë i kënaqur që të ketë një mundësi për të siguruar me shërbimin e kënaqshme.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products